Skip to content

WEB STRÁNKY PRE VAŠU FITNES A WELLNESS PREVÁDZKU

Poskytujete fitnes či wellness služby na vysokej úrovni?
Je vaša posiľňovňa, fitko, štúdio, wellness situované v meste Poprad alebo Vysoké Tatry?
Prezentujte sa zodpovedajúcou webstránkou!

ZVOĽTE SI

webytatry logo

a získate

Modernú, pútavú a funkčnú webstránku

Modernú, pútavú a funkčnú webstránku

Webstránka, ktorá zodpovedá súčasným technologickým trendom a zároveň je dizajnovo a obsahovo lákavá
pre požadovanú klientelu. 

Cenovo dostupný web

Cenovo dostupný web

Vytvorenie webstránky v cene, ktorá nezruinuje váš celkový rozpočet a náklady na prevádzku.
Máme ľudský prístup a k tomu zodpovedajúce ceny.

Zarábajúcu webstránku

Zarábajúcu webstránku

Web, ktorý okrem pútavého vzhľadu a obsahu priláka relevantnú klientelu aj zodpovedne nastaveným lokálnym SEO.
Lepšie výsledky vo vyhľadávaní oproti konkurencii!

a navyše 100% záruku na 

web zdarma

ak nebude splnená akákoľvek časť vzájomnej dohody !!!

WebyTatry pre vašu športovú prevádzku

Webstránky pre fitnes, wellness v Poprade, Tatrách a okolí

Šport a relax, tiež húfne vyhľadávané odvetvia návštevníkmi aj obyvateľmi Popradu a Tatier. Podnikanie v oblasi wellness a fitness preto vyžaduje prezentovať sa kvalitnou, modernou webstránkou, kde potenciálny záujemca nájde pútavo spracovaný obsah. Web stánka pre wellness alebo fitness prevádzku je jeden z najdôležitejších reprezentačných prvkov, preto by ste k k jej zhotoveniu mali pristupovať čo najzodpovednejšie!

Weby Tatry vám ponúka moderné riešenie web stránky pre vašu wellness alebo fitness prevádzku v Poprade a Tatrách, ako aj širšom okolí. 

V rámci webstránky pre vaše wellness a fitness zariadenie ponúkame lákavý vzhľad, kompletnú foto a video galériu prevádzky. Tiež kontaktný a rezervačný formulár alebo aj jazykovú mutáciu. Základné lokálne SEO nastavenie, vďaka ktorému vás Google bude zobrazovať vo vyhľadávaní na lepších miestach v rámci konkurencie. To vám taktiež zabezpečí väčšiu klientelu. 

Táto ponuka tvorby web stránky v zaujímavých a bezkonkurenčných cenách v oblasti Popradu a Tatier. Cena za modernú webstránku pre fitness služby v Poprade a okolí začína na 300€ a jej výška závisí od vašich požiadaviek a vzájomnej dohode. Priemerná cena web stránky pre wellness a fitness zariadenia (na základe už hotových realizácii) sa pohybuje v rozmedzí 500 – 700€

Ak máte wellness či fitness, ktoré potrebujú modernú webstránku, sídlite v meste Poprad alebo Vysoké Tatry a okolie, neváhajte kontaktovať Weby Tatry a dostanete veľmi zaujímavú cenovú ponuku aj kvalitu služieb. 

Čo je najdôležitejšie, webstránka je vytvorená človekom, ktorý má dostatočné praktické skúsenosti s fitness službami a ich klientelou. Pôsobí tiež ako kondičný tréner a pilates inštruktor, na základe čoho vie plnohodnotne určiť reálne požiadavky klientov fitness odvetvia a na základe toho pripraviť zodpovedajúcu web stránku. Nielen v Tatrách, Poprade, ale aj zahraničí!

A navyše:

Ponúka zodpovednosť
Stojí si za slovom
Dbá na dochvíľnosť
Prispôsobí sa požiadavke
Ako postupovať?

Prvotný kontakt

Mailom, cez formulár,
telefonicky alebo osobne.
Pošlite alebo povedzte vašu predstavu či požiadavku na váš nový web. Kľudne aj požadovaný termín realizácie a maximálnu výšku vašich nákladov. 

Analýza a ponuka

Zodpovedné vyhodnotenie vašej požiadavky a príprava bezkonkurenčnej ponuky na mieru. V prípade, že predložíte výhodnejšiu konkurenčnú ponuku, vyhodnotím ju a v rámci možností vám bude predložená nová, oproti konkurenčnej výhodnejšia!

Transparentná realizácia

Počas realizácie vášho projektu vidíte jeho proces a máte právo do neho zasahovať vašimi námietkami či novými návrhmi! V rámci toho máte možnosť aplikovať vaše prípadné nové požiadavky, na základe čoho bude upravená aj prvotná ponuka!

Finalizácia a odovzdanie

Odovzdanie projektu podľa vopred a priebežne dohodnutých parametrov. V prípade, ak by nebola splnená akákoľvek časť dohody, celý projekt vám je odovzdaný bez mojej fakturácie, teda ZDARMA!

Cenová ponuka či web do 24 hodín? Držím slovo!

S potešením odpovedám

Nechajte si spraviť cenovú ponuku pre váš nový web! Obdržíte ju do 24 hodín od vášho zadania!
V prípade ostatných otázok odpovedám zvyčajne obratom.

(V prípade, ak nedostanete cenovú ponuku do 24 hodín, na realizáciu požadovaného projektu dostávate kompenzačnú zľavu 30%.
Pre rýchlejšiu komunikáciu zvoľte telefón alebo online chat)

Kontakt
Vaše údaje
Vaše údaje
Meno
Priezvisko
Máte záujem o
Ako Vás mám kontaktovať?